11

Runjin va tenir una reunió seriosa sobre com mantenir-se fort en el brot actual de corona.

A la Xina, cada vegada hi ha més ciutats que han tornat a la vida normal i han tornat a treballar com sempre. La instal·lació i la comissió del lloc no es veuran afectades.

Per a un projecte a l'estranger en curs, iniciaríem un control remot o instruccions positives per a la comissió del lloc. faríem accions en línia per resoldre problemes en qualsevol moment per ajudar els clients.

Mentrestant, el nostre equip de solucions passaria més temps i faria més esforços per desenvolupar la tecnologia de màquines de gelats. Ens faríem més competitius, faríem que els nostres productes tinguessin més eficiència.

Confieu en desaparèixer el virus de la corona, tot va amb normalitat. La nostra empresa, el nostre equip podria satisfer més els clients i aportar més valor als clients.


Hora de publicació: agost-05-2020